Fotowoltaika Morąg


Tylko z ESOLEO - ile wyprodukujesz nadwyżek energi tyle w 100% wraca do Ciebie! Atrakcyjna umowa z Plus.

Zrób pierwszy krok aby korzystać z bezpłatnej energii słonecznej. Podaj Twój adres email i telefon. Skontaktujemy się z Tobą w celu przeprowadzenia konsultacji po której, umówimy się na bezpłatny audyt w Twoim domu.


Dlaczego warto wybrać fotowoltaikę od Esoleo?

Super wydajna instalacja

Wiemy, że Twoja własna elektrownia słoneczna musi cieszyć niskimi rachunkami za prąd przez co najmniej kilkanaście lat. Dlatego w naszych instalacjach stosujemy najwyższej jakości podzespoły od renomowanych dostawców.

Jakość i bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny jest dla nas najwyższym priorytetem. Nasze instalacje są projektowane przez wykwalifikowanych inżynierów oraz sprawdzane w zakresie wymaganym przez prawo budowlane i przepisy przeciwpożarowe.

Pomagamy w formalnościach

Złożymy w Twoim imieniu zgłoszenie instalacji fotowoltaicznej do Operatora Systemu Dystrybucji. W ciągu 30 dni zostanie wymieniony licznik energii elektrycznej na dwukierunkowy, a Twoja instalacja będzie mogła produkować prąd.

15 lat wsparcia technicznego

Twoja instalacja fotowoltaiczna może być bezpłatnie podłączona do nowoczesnego systemu monitoringu, który umożliwia wykrywanie nieprawidłowego działania instalacji fotowoltaicznej. Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

Gwarantujemy najwyższą jakość i bezpieczeństwo naszych instalacji fotowoltaicznych

 • 25 lat gwarancji na produktywność modułów fotowoltaicznych
 • 15 lat gwarancji na wady ukryte modułów fotowoltaicznych
 • 10 lat gwarancji producenta falownika Huawei
 • 15 lat gwarancji mechanicznej na konstrukcję
 • Możliwe ubezpieczenie instalacji fotowoltaicznej
 • Polskie wsparcie serwisów producentów ekspertami ESOLEO.
 • Weryfikacja instalacji przez specjalistę ds. przeciwpożarowych
 • Weryfikacja Twojego dachu pod kątem obciążenia
 • Weryfikacja instalacji odgromowej
 • Zintegrowane zabezpieczenia przepięciowe
 • System wykrywania i przerywania łuku elektrycznego

Twoja instalacja fotowoltaiczna zawiera

falownik Huawei

Inteligentny falownik Huawei

Huawei jest obecnie jednym z najbardziej doświadczonych i największym producentem inwenterów fotowoltaicznych. Inteligentny falownik AFCI potrafi wykryć i błyskawicznie wyeliminować zagrożenie pożarem wywołane łukiem elektrycznym.

moduły Telesun

Superwydajne moduły Telesun

Ultrawydajne panele słoneczne Telesun są uznawane za jedne z najlepszych na świecie czego dowodem jest miejsce w pierwszej 10 światowego rankingu TIER 1 Bloomberga (lipiec 2020). Każdy moduł posiada 15 letnią gwarancję na wady ukryte kompleksowo realizowaną przez Esoleo.

bezpieczna instalacja fotowoltaiczna

Bezpieczną instalację

Wykonana instalacja elektryczna wraz z zabezpieczeniami prądowymi oraz system montażu modułów fotowoltaicznych będzie wykonana przez certyfikowaną ekipę instalatorów. Instalacja będzie zweryfikowana w zakresie wymaganym przez prawo budowlane i przepisy przeciwpożarowe.

Monitoring instalacji fotowoltaicznej

Monitoring i aplikację

Aktywny system monitoringu, umożliwia wykrywanie nieprawidłowego działania twojej instalacji 24h na dobę przez nasze centrum monitoringu. W każdej chwili będziesz mógł sprawdzić działanie twojej domowej elektrowni słonecznej w wygodnej aplikacji na smartfona.

kredytowanie instalacja solarnych

Kredyty Morąg na instalację fotowoltaiczną

Współpracujemy z bankami, które pozwolą Ci w całości lub w części sfinansować zakup instalacji fotowoltaicznej na bardzo atrakcyjnych warunkach. Oferujemy kredyty banków: Credit Agricole oraz Santander Bank Polska.

Realizujemy montaże instalacji fotowoltaicznych w Morąg oraz na terenie powiatu ostródzki.

Instalacja fotowoltaiczna dla domu.


Instalacje fotowoltaiczne to doskonałe rozwiązanie dla rodzin zamieszkujących w domach jednorodzinnych, które chcą oszczędzać. Jeśli na moduły fotowoltaiczne (panele słoneczne) jakie znajdują się na Twoim dachu lub na gruncie padają promienie słoneczne to wytwarza się prąd, którym możesz zasilić urządzenia elektryczne. Jeśli twoja elektrownia produkuje więcej prądu niż zużywasz to nadwyżkę możesz zmagazynować przez okres roku w Zakładzie Energentycznym (ZE). W nocy lub pochmurne dni zmagazynowaną w ZE energię elektryczną możesz z powrotem odzyskać. W większości przypadków odzyskasz 80% ale dzięki ESOLEO możesz skorzystać z bilansowania 100%. Tyle ile nadwyżek energii oddasz do sieci tyle odzyskasz 1:1 - Prosument 100%. Jest to możliwe dzięki współpracy ESOLEO z Plusem. Plus już od kilku lat oferuje klientom – obok usług telekomunikacyjnych – sprzedaż energii elektrycznej. Współpracuje w tym zakresie z ZE PAK S.A., znaczącym producentem energii w Polsce. Dzięki bezkonkurencyjnej ofercie zaoszczędzisz kilka tysięcy złotych. Dodatkowo Twoja instalacja może być mniejsza niż u konkurencji przez co będzie tańsza. Dzięki fotowoltaice od ESOLEO możesz cieszyć się niskimi rachunkami za prąd przez cały rok.

Dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej 2021 w Morąg.

Mieszkańcy miejscowości Morąg i okolic mogą skorzystać z dotacji rządowej Mój Prąd w ramach, której otrzymują dopłatę do fotowoltaiki. W obecnej chwili kwota dotacji nie jest znana i prawdopodobnie zostanie ogłoszona w połowie 2021 roku. W roku 2020 kwota dotacji wyniosła 5000 zł. Całość kwoty za zakup mikro instalacji możemy odliczyć od podatku dochodowego (ulga termomodernizacyjna). Dodatkowo warto sprawdzić czy nie uruchomiono innego progrmu dotacji instalacji fotowoltaicznych w Twojej miejscowości, która pozwoli znacznie obniżyć koszty zakupu.

Czy instalacja fotowoltaiczna w Morąg się opłaca?

Fotowoltaika dla kilkuosobowej rodziny w Morąg zwraca się już po ok. 6-ciu latach. Zwrot może być jeszcze szybszy w zależności od zużycia prądu (czym wyższe opłaty za energię elektryczną tym szybszy można uzsykać zwrot) oraz dodatkowo od uzyskanych dotacji i zwrotów z podatków.

Morąg - warunki słoneczne.

W powiecie ostródzki istnieją wystarczające warunki klimatyczne dla efektywnego działania instalacji fotowoltaicznych. Zdecydowanie największa produktywność przypada na miesiące wiosenne, letnie i jesienne.

Chcesz płacić mniej za prąd?
4 proste kroki do posiadania własnej instalacji fotowoltaicznej.

Wypełnij formularz kontaktowy Podaj Twój adres email i telefon. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu przeprowadzenia bezpłatnej konsultacji po której będziesz mógł umówić się na bezpłatny audyt

Bezpłatny audyt Nasz doradca przyjedzie do Twojego domu, przeprowadzi bezpłatny audyt, dokona pomiarów połaci dachowych a wszystko po to aby przygotować Ci dobrą ofertę.

Umowa i finansowanie Po akceptacji oferty, będziesz mógł podpisać umowę. Jeśli będziesz potrzebował finansowania to pomożemy Ci w uzyskaniu kredytu.

Szybki montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznej Nasi instalatorzy przeprowadzą montaż w 1-3 dni. Następnie złożymy w Twoim imieniu zgłoszenie instalacji fotowoltaicznej do Operatora Systemu Dystrybucji. Po wymianie licznika energii elektrycznej na dwukierunkowy, a Twoja elektrownia słoneczna będzie mogła produkować prąd.

Bezpłatny audyt instalacji fotowoltaicznej

Zamontuj instalację fotowoltaiczną i ciesz się niskimi rachunkami za prąd!

Zrób pierwszy krok aby korzystać z bezpłatnej energii słonecznej. Podaj Twój adres email i telefon. Skontaktujemy się z Tobą w celu przeprowadzenia konsultacji po której umówimy się na bezpłatny audyt w Twoim domu.DEVA POLSKA Sp. z o.o.
Jesteśmy Partnerem ESOLEO z Grupy Cyfrowy Polsat
Aleje Jerozolimskie 227
02-495 Warszawa
Tel: 798726682
E-mail: esoleo@fotowoltaika-mazowsze.pl Polityka prywatności

Wykonanie: HTM.pl - tworzenie landing page