Fotowoltaika Pawłowice

Zamów bezpłatną wycenę jeszcze dzisiaj. Podaj Twój adres email i telefon. Skontaktujemy się z Tobą w celu przeprowadzenia konsultacji i wstępnej wyceny.


Dlaczego warto wybrać naszą instalację fotowoltaiczną?

Wydajna instalacja

Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy oczekują możliwie najszybszego zwrotu z posiadanej własnej elektrowni słonecznej. Dlatego w naszych instalacjach stosujemy najwyższej jakości podzespoły od renomowanych dostawców.

Jakość i bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny jest dla nas najwyższym priorytetem. Nasze instalacje fotowoltaiczne są weryfikowane przez doświadczony dział techniczny tak aby również spełnione były wszystkie wymaganem prawem przepisy budowlane i przeciwpożarowe.

Pomagamy w formalnościach

Zgłosimy Twoją instalację fotowoltaiczną do Operatora Systemu Dystrybucji (OSD). Do 30 dni zostanie wymieniony licznik energii elektrycznej na dwukierunkowy i od tego moementu będziesz mógł cieszyć się niskimi rachunkami za prąd.

Monitoring

Twoja instalacja fotowoltaiczna może być bezpłatnie podłączona do systemu monitoringu producenta falownika. Dzięki temu będziesz mógł na bieżąco monitorować jej działanie i wyprodukowaną energię.

Nasze instalacje objęte są długimi gwarancjami

  • Gwarancją na produktywność modułów fotowoltaicznych
  • Gwarancją na wady ukryte modułów fotowoltaicznych
  • Gwarancją producenta falownika
  • Gwarancją konstrukcji montażowej

Elementy składowe Twojej instalacji fotowoltaicznej

falownik Huawei

Inteligentny falownik

Stosujemy rozwiązania najbardziej doświadczonych i największy producentów inwenterów fotowoltaicznych. Nowoczesne i wydajne falowniki a dzięki wbudowanej sztucznej inteligencji dodatkowo dbają o bezpieczeństwo Twojej instalacji.

moduły Telesun

Superwydajne moduły fotowoltaiczne

Oferujemy najnownowoczesne i wydajne panele słoneczne znanych i renomowanych dostawców. W ofercie posiadamy panele ekonomiczne jak i najnowocześniejsze dostępne na polskim rynku.

bezpieczna instalacja fotowoltaiczna

Bezpieczną instalację

Doświadczona, profesjonalna ekipa instalacyjna wykonana u Ciebie montaż paneli oraz instalację elektryczną tak aby spełnione były wszystkie wymagania prawne. Jednocześnie zachowane będą wytyczne producentów podzespołów celem zachowania odpowiedniej gwarancji.

Monitoring instalacji fotowoltaicznej

Aplikację do monitoringu

Twoja nowoczesna instalacja fotowoltaiczna będzie podłączona do centrum monitoringu abyś mógł spać spokojnie. Dzięki aplikacji na smartfona będziesz mógł na bieżąco monitorować jej działanie i wyprodukowaną energię z dowolnego miejsca na świecie.

kredytowanie instalacja solarnych

Kredyty Pawłowice na instalację fotowoltaiczną

Współpracujemy z bankami, które pozwolą Ci w całości lub w części sfinansować zakup instalacji fotowoltaicznej na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Realizujemy montaże instalacji fotowoltaicznych w Pawłowice oraz na terenie powiatu pszczyński.

Instalacja fotowoltaiczna dla domu.


Instalacje fotowoltaiczne to doskonałe rozwiązanie dla rodzin zamieszkujących w domach jednorodzinnych, które chcą oszczędzać. Panele fotowoltaiczne pomagają w obniżaniu rachunków za energię elektryczną. Jeśli na moduły fotowoltaiczne (panele słoneczne) jakie znajdują się na Twoim dachu lub na gruncie padają promienie słoneczne to wytwarza się prąd. Jeśli twoja elektrownia produkuje więcej prądu niż zużywasz to nadwyżkę możesz zmagazynować przez okres roku w Zakładzie Energentycznym (ZE). W nocy lub pochmurne dni zmagazynowaną w ZE energię elektryczną możesz odzyskać.

Dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej 2021 w Pawłowice.

Mieszkańcy miejscowości Pawłowice i okolic zainteresowanii instalacją fotowoltaiczną mogą skorzystać z dotacji rządowej Mój Prąd w ramach, której otrzymają dopłatę do fotowoltaiki. Całość kwoty za zakup mikro instalacji możemy odliczyć od podatku dochodowego (ulga termomodernizacyjna). Dodatkowo warto sprawdzić czy nie uruchomiono innego progrmu dotacji instalacji fotowoltaicznych w Twojej miejscowości, która pozwoli znacznie obniżyć koszty zakupu. Zapytaj naszego przedstawiciela handlowego o szczegóły.

Czy instalacja fotowoltaiczna w Pawłowice się opłaca?

Fotowoltaika dla kilkuosobowej rodziny w Pawłowice zwraca się już po ok. 6-ciu latach. Zwrot może być jeszcze szybszy w zależności od zużycia prądu (czym wyższe opłaty za energię elektryczną tym szybszy można uzsykać zwrot) oraz dodatkowo od uzyskanych dotacji i zwrotów z podatków.

Pawłowice - warunki słoneczne.

W powiecie pszczyński istnieją wystarczające warunki klimatyczne dla efektywnego działania instalacji fotowoltaicznych. Zdecydowanie największa produktywność przypada na miesiące wiosenne, letnie i jesienne.

Chcesz płacić mniej za prąd?
4 proste kroki do posiadania własnej instalacji fotowoltaicznej.

Wypełnij formularz kontaktowy Podaj Twój adres email i telefon. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu przeprowadzenia bezpłatnej konsultacji po której będziesz mógł umówić się na bezpłatny audyt

Bezpłatny audyt Nasz doradca przyjedzie do Twojego domu, przeprowadzi bezpłatny audyt, dokona pomiarów połaci dachowych a wszystko po to aby przygotować Ci dobrą ofertę.

Umowa i finansowanie Po akceptacji oferty, będziesz mógł podpisać umowę. Jeśli będziesz potrzebował finansowania to pomożemy Ci w uzyskaniu kredytu.

Szybki montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznej Nasi instalatorzy przeprowadzą montaż w 1-3 dni. Następnie złożymy w Twoim imieniu zgłoszenie instalacji fotowoltaicznej do Operatora Systemu Dystrybucji. Po wymianie licznika energii elektrycznej na dwukierunkowy, a Twoja elektrownia słoneczna będzie mogła produkować prąd.

Bezpłatny audyt instalacji fotowoltaicznej

Zamontuj instalację fotowoltaiczną i ciesz się niskimi rachunkami za prąd!

Zrób pierwszy krok aby korzystać z bezpłatnej energii słonecznej. Podaj Twój adres email i telefon. Skontaktujemy się z Tobą w celu przeprowadzenia konsultacji po której umówimy się na bezpłatny audyt w Twoim domu.